Mani sauc Monta Meiere, esmu profesionāla šefpavāre ar vairāk kā 10 gadu pieredzi. Ēst gatavošana ir mana meditācija un aicinājums. Esmu strādājusi dažādos restorānos gan Latvijā, gan ārpus tās. Ikdienā vadu ēdienu gatavošanas meistarklases pasākumu studijā Viesistaba. Nu jau vairākus gadus vadu arī banketu uzņēmumu SIA Bunte. Pie mums iespējams pasūtīt dažādas uzkodas lieliem un maziem svētkiem, darba sapulcēm, kāzām, utt. Veidojam katru pasūtījumu pēc individuālām vēlmēm un iespējām.
Lai arī ēdiens ir liela mūsu dzīves sastāvdaļa manas attiecības ar to nevienmēr ir bijušas veselīgas. Jau maza pamanīju, ka no dažādu produktu uzņemšanas nejūtos labi, vēdera sapūšanās, pumpas, prāta migla, tā pagāja daudzi gadi diskomfortā, nezinot kāpēc un pieņemot to par normu.

Tomēr gadiem ejot, sevi iepazīstot, sapratu, cik liela kolarācija ir starp to, ko ēdu un kā es jūtos un izskatos. Izslēdzot no ikdienas piena produktus, kviešu miltus, kafiju un dažus citus produktus, pamanīju, cik viegli palicis koncentrēties, kā uzlabojas ādas kvalitāte, miegs, utt. Tieši tādēļ esmu izveidojusi recepšu izlasi arī jums, "7 Garšīgas dienas", kur ir pieejamas brokastis, pusdienas un vakariņas 7 dienām, kā arī uzkodas un pāris deserti, kas atbalstīs un iedvesmos Tevi pameģināt produktus un kombinācijas ārpus ierastā, bez glutēna, piena produktiem un rafinēta cukura. Kā otro recepšu izlasi, izveidoju "Mamma Ņamma", kur pieejamas receptes mūsu mīļajiem bērniem, lai atbalstītu viņu augšanu un attīstību ar labāko uzturu.