Mani sauc Monta Meiere, esmu profesionāla šefpavāre ar vairāk kā 10 gadu pieredzi. Ēst gatavošana ir mana meditācija, iegrimstu sevī un ļauju rokām darboties pašām, instinktīvi. Esmu strādājusi dažādos restorānos gan Latvijā, gan ārpus tās. Veiksmīgi piedalījusies kulinārijas šovā starp Baltijas valstīm, kā arī pielikusi savu roku starptautiskai reklāmai, veidojot ēdiena dizainu tajā. 

Dažus gadus atpakaļ sāku arī savu banketu biznesu, kuram iedvesmu smēlos padzīvojot vienā no Norvēģijas skaistākajām pilsētām Bergenā. Tas bija izaicinoši, tomēr vēlāk atgriezties atpakaļ Latvijā un uzsākt iecerēto bija vēl lielāks gandarījums. Lai arī ēdiens ir liela mūsu dzīves sastāvdaļa manas attiecības ar to nevienmēr ir bijušas veiksmīgas. Jau maza pamanīju, ka no dažādu produktu uzņemšanas nejūtos labi, bet kurš gan bērnībā tam pievērš uzmanību, sapūšas vēders vai kāda pumpa..vai neliela prāta migla... Uz laiku šis izveidoja neveselīgus un varētu pat teikt traumējošus ēšanas paradumus. 

Tomēr gadiem ejot, sevi iepazīstot un sevī ieklausoties, es sapratu, cik liela kolarācija ir starp to, ko es ēdu un kā es jūtos un izskatos. Izslēdzot no savas ikdienas piena produktus, kviešu miltus, kafiju un citus produktus, pamanīju, cik viegli palicis koncentrēties, kā uzlabojas ādas kvalitāte, miegs, auguma aprises un tā varētu turpināt. Tādēļ esmu izveidojusi recepšu izlasi "7 Garšīgas dienas", kur būs pieejamas brokastis, pusdienas un vakariņas 7 dienām, kā arī uzkodas un pāris deserti. Šis būs pirmais, bet pavisam noteikti ne pēdējais kulinārijas projekts, kuru būs iespējams iegadāties šajā lapā. Esmu iegūldījusi savu sirdi šajā recepšu izlasē, jo vēlos, lai arī Tu jūties labi un spēj īstenot savu dzīvi tieši kā to vēlies un simptomi no Tev nelabvēlīga uztura Tevi neattur. Novēlu Tev to iegādāties un izmēģināt ikdienā, šīs receptes ir netikai labvēlīgas veselībai, bet arī garšu bagātas un interesantas.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.